Inginer Proiectant Instalatii Termine si Ventilatii

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

O companie cu experienta vasta in domeniul proiectarii instalatiilor pentru constructii si prezenta pe piata autohtona din 2004, care se adreseaza clientilor locali si internationali, precum investitori din industrie, retail, sectorul public si privat, doreste sa-si mareasca echipa si este in cautarea unui nou coleg.

Responsabilitati:

– Proiectarea instalatiilor HVAC pentru cladiri rezidentiale, birouri si cladiri industriale;
– Adaptarea instalatiilor la cerintele beneficiarului;
– Dimensionarea instalatiilor HVAC;
– Colaborarea cu arhitectii si furnizorii/producatorii pentru o buna desfasurare a muncii.

CERINTE

Cerinte:

– Absolvent de studii superioare in domeniul instalatiilor pentru constructii sau similar (masini termice, hidrotehnica etc.);
– Experienta de min. 5 ani in proiectarea instalatiilor termice si ventilatii;
– Bune cunostinte de operare in AutoCAD (CADvent sau alt program similar de desen 3D)
– Limba Engleza – nivel avansat;
– Bune abilitati de comunicare;
– Spirit de echipa;
– Persoana organizata si orientata catre client;
– Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.