Inginer Proiectant și montaj

XTECAG ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
- Proiectare statii de betoane si racire alaturi de o echipa de ingineri
- Planse de executie pentru productie , pregatire liste de cantitati
- Inspecția procesului de producție în ceea ce privește evoluția și calitatea
- Supravegherea si coordonarea proiectelor pe santier

CERINTE

Candidatul ideal
- Absolvent de studii superioare tehnice (constructii, mecanica, similar)
- Cunostinte softuri de proiectare CAD (Autocad, Graitec Advance Steel)
- Cunostinte bune de limba engleza - conversational si tehnic;
- Dorința de a călători în România și în străinătate (aprox. 40%)
- Experienta in inginerie civila si industriala

Va oferim:
- Stabilitate la locul de munca intr-un mediu international;
- Munca intr-un colectiv tanar si dinamic
- Ocuparea forței de muncă pe termen lung cu șanse de dezvoltare
- Plata peste salariul mediu cu bonusuri pe perioada montajului .

Suntem o companie care se ocupa cu productia de statii de betoane , avand sediul in Elvetia si Romania, construieste statii de betoane si instalatii de racire din beton la nivel mondial, cu accente actuale pe pietele din Australia si Noua Zeelanda.