INGINER PLANIFICARE,URMARIRE SI CONTROL PRODUCTIE

LAURA MODEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Optimizarea proceselor in liniile de fabricatie prin realizarea de cronometrari si prin implementarea ideilor de imbunatatire ale echipelor;
- Realizarea analizelor pentru rezolvarea problemelor de calitate si eliminarea recurentei defectelor;
-Planificarea capacitatii de productie in functie de planul de productie;
- Supravegherea functionarii liniilor de productie in corelatie cu coeficientii de calitate si de timp necesari in vederea functionarii acestora in conditii optime;
- Urmarirea fluxului de productie, constatarea neconcordantelor, analiza cauzelor si dispunerea masurilor de remediere;

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta de cel putin 3 ani in productie textila;
- Limba engleza cel putin nivel conversational mediu;
- Microsoft Office;operare PC
-Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare, flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei.

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCTIE TEXTILE