Inginer Ofertare - Instalatii

Professional HR Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Intocmirea ofertei tehnico-comerciale;
- Crearea dosarelor de licitatii;
- Participarea la licitatii;
- Elaborarea contractelor pentru potentiali clienti;
- Oferirea de suport tehnic clientilor companiei;
- Realizarea diferitelor rapoarte.

CERINTE

- Absolvent de studii tehnice - preferabil Facultatea de Instalatii;
- Experienta pe o pozitie similara - echipamente termice;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, AutoCad, programe de devize);
- Limba engleza - nivel mediu/avansat;
- Persoana sociabila, cu bune abilitati de comunicare, cu spirit de initiativa, organizata.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro