Inginer Ofertare – Energie regenerabila

Professional HR Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Intocmirea ofertelor tehnico-comerciale pentru clienti si potentiali clienti;
- Mentinerea legaturii cu autoritatile pentru aprobarile necesare;
- Mentinerea legaturii cu clientii;
- Negocierea preturilor de materiale cu furnizorii;
- Cererea de oferte comerciale de la furnizori;
- Urmarirea proiectului avut in desfasurare.

CERINTE

- Studii superioare tehnice in domeniul electric;
- Pasiune si cunostinte in domeniul energiei regenerabile;
- Experienta in ofertare este obligatorie;
- Experienta in proiectare constituie un avantaj;
- Bune cunostinte cu privire la legislatia in vigoare;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Limba engleza – nivel avansat, limba maghiara constituie avantaj;
- Permis categoria B.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro