Inginer Instalatii – pentru realizare studii de fezabilitate

Professional HR Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Clientul nostru companie importanta in domeniul consultantei pe fonduri europene, cauta Inginer Instalatii cu experienta in redactare de studii de fezabilitate si de proiecte tehnice, in special izolare termica a cladirilor, avand ca beneficiar in mare parte institutii publice.

Responsabilitati:

- realizarea studiilor de fezabilitate;
- intocmirea documentatiei pentru proiecte, izolare termica a cladirilor;
- organizarea echipei de proiect si repartizarea sarcinilor;
- supervizarea desfasurarii proiectului;
- solutionarea problemelor care pot apare din situatii neprevazute;
- ofera suport Consultantilor in Management in proiectele ce implica constructii (sa citeasca proiect, devize etc.)
- mentinerea legaturii cu firmele partenere de constructii si reprezentarea companiei in relatia cu acestea;
- partial, munca de teren.

CERINTE

- absolvent universitar in domeniul instalatiilor pentru constructii;
- experienta necesara de 10 – 15 ani in domeniu;
- experienta demostrabila in domeniul tehnic al instalatiilor, participare in realizarea studiilor de fezabilitate si proiectelor tehnice;
- persoana cu capacitate de munca, obisnuita sa lucreze cu deadline si in mod autonom;
-cunostinte in managementul proiectelor.
- implicarea anterioara in proiecte cu finantare europeana nerambursabila.
- prezinta avantaj, cursul de evaluare termica;
- capacitatea de sinteza, analiza;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte PC;
- carnet de conducerea categoria B.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg