Inginer Instalatii Cluj-Napoca

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare exista pe piata serviciilor de antrepriza din Romania din anul 2007 si activeaza in domeniul constructiilor rezidentiale si nerezidentiale. Cu o ampla activitate la nivel national, compania isi propune sa se extinda si la nivel extern, mondial.

Responsabilitati:

- Verifici si te asiguri ca evolutia santierului de lucru decurge conform planurilor;
- Mentii legatura cu sefii de santier si cu proiectantii;
- Urmaresti incadrarea in norme a consumului de materiale;
- Urmaresti cu strictete respectarea tehnologiilor de lucru si a normelor legale;
- Intocmesti si verifici situatiile de lucru, procese verbale, rapoarte de lucru si alte documente specifice.

CERINTE

- Experienta de aproximativ 5 ani in activitate de santier;
- Studii in domeniul instalatiilor pentru constructii;
- Experienta in soft-uri de proiectare Autodesk;
- Atitudine profesionala;
- Capacitate de conducere si organizare in contexte care cer asta;
- Capacitate de prioritizare si management al task-urilor;
- Orientare spre invatare si asimilare a competentelor tehnice.

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.