Inginer Executie - Amenajari interioare

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru – DACCA - firma specializata in sisteme integrate pentru pardoseli si pereti, cu departament propriu de design, prezenta la nivel national, cautam:

INGINER EXECUTIE - Constructii

Detalii job:
Departament: tehnic
Sediul companiei: Cluj-Napoca, zona Buna Ziua
Tipul ofertei: Full Time; Durata contractuala: nedeterminata
Tip activitate: Munca dinamica, de teren si de relatii cu echipa din santier; lucrul la PC pentru calcule de material etc.

Responsabilitati:

• Realizare masuratori si stabilire materiale necesare in lucrari;
• Planificare si coordonare echipe de montaj;
• Tine evidenta livrari/montaje/echipe;
• Planificare, coordonare si supraveghere materiale si echipamente necesare la lucrari;
• Intocmire procese verbale receptie marfa/lucrari;
• Dezvoltare si inovatie – cunoastere tipuri de sisteme, finisaje, elemente decorative, consumuri materiale, modalitati de executie si plata; este informat si bine documentat asupra materialelor si echipamentelor existente pe piata, despre tipurile de lucrari din firma;
• Participa la intocmirea ofertelor si le sustine tehnic in fata clientilor (rar);
• Aprovizionare cu materiale din piata interna (consumabile lucrari) a lucrarilor;
• Asigurarea materialelor pentru lucrari lucrari si efectuarea receptiilor/bonurilor de consum;
• Organizare depozit propriu;
• Planificare si supervizare livrari din depozit propriu;
• Verificare consumuri materiale in lucrari si comunicare diferente;
• Organizare si supervizare descarcari la client;
• Asigura buna functionare a biroului si depozitului;
• Redacteaza rapoarte de activitate saptamanala;
• Actualizeaza contacte pentru bazele de date Dacca BDM cu noi furnizori;
• Ofera feedback conducerii referitor la livrari/executie.

CERINTE

• studii finalizate - in specializarea constructii - avantaj
• experienta in munca similara in domeniul constructiilor, amenajarilor – min 3 ani;
• cunostinte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, internet etc);
• carnet de conducere B si experienta
• persoana care va detine postul e de dorit sa aiba: simt gospodaresc, adaptabilitate; constiinciozitate si atentie la detalii, rabdare si autodisciplina, organizare, atitudine pozitiva si abilitati de lucru in echipa etc.

BENEFICII OFERITE

• salarizarea se va discuta la interviu
• mediu de lucru placut, intr-un colectiv cu o inalta responsabilitate fata de rezultat, termen si calitate.

www.inspirehr.ro