Coordonator echipa tehnică | Cluj Napoca

LeadUp Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie românească specializată în execuția de instalații electrice și în oferirea de soluții de mentenanță tehnică a clădirilor. Compania angajatoare este unul din cei mai importanţi furnizori de servicii de pe piaţa internă şi internaţională

Responsabilităţile poziţiei:

Coordonarea activităţii echipei de mentenanţă tehnică din cadrul locaţiei alocate;

Setarea obiectivelor pentru echipa din subordine şi urmărirea şi implementarea lor;

Dezvoltarea de relaţii pozitive cu angajaţii în vederea motivării şi a creşterii gradului de implicare în activitatea companiei;

Preluarea solicitarilor din teren;

Planificarea pentru echipele de lucru în vederea rezolvării în timp util a solicitărilor primite;

Efectuarea planningul de lucrări, intervenţii;

Urmărirea executării programului de întreţinere preventivă/corectivă şi de intervenţii din cadrul locaţiei alocate;

Păstrarea unor bune relaţii de colaborare cu beneficiarul şi cu ceilalţi parteneri;

Întocmirea de raportări lunare, în urma executării serviciilor de mentenanţă la beneficiari;

Achiziţionarea de materiale necesare efectuării lucrărilor şi justificarea cheltuielilor aferente.

CERINTE

Cunoștinte practice

- Minimum 2 ani experienţă într-un job similar;

- Bune cunoştinţe tehnice (mecanică, electrică, instalatii, HVAC etc.).

Abilități tehnice

- Atestate/Autorizaţii în domeniul tehnic (ANRE, ISCIR etc.) constituie avantaj;

- Cunoştinţe de limba Engleza;

- Permis de conducere cat. B.

Competențe personale

- Înţelegerea documentaţiilor tehnice şi de intuirea a unor soluţii tehnice rapide şi eficiente;

- Persoană care se adaptează rapid informaţiilor noi şi le pune uşor în practică;

- Foarte bune competenţe de comunicare şi leadership.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Masina de serviciu
Cursuri de formare periodica

Suntem o companie locala nou aparuta pe piata, care se adreseaza nevoii de schimbare si dezvoltare a liderului de IMM-uri.

Liniile noastre de actiune sunt: recrutare si teambuiding, leadership, strategii de management si business.

Programele noastre sunt sustinute de specialisti licentiati in: John Maxwell, Lominger, Resonanz Kutschera.