Inginer Constructor ofertare decontare

S.C. Transilvania Constructii S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: Intocmirea ofertelor si deconturilor, situatiilor de lucrari,documentatie pentru licitatii
• Intocmeste documentatia tehnica si financiara a ofertelor;
• participa la analiza ofertelor si contractelor primite de la furnizori si subcontractori
• Intocmeste devizele pentru planul operativ
• Intocmeste antemasuratoarea pe baza proiectului sau a situatiei existente pe teren;
• Intocmeste extrase de deviz, analize de pret, evaluari, estimari;
• se informeaza in mod curent din toate sursele posibile de cererile de oferta si licitatii privind lucrarile de constructii;

CERINTE

• Profesionalism, seriozitate
• Capacitate de analiza si sinteza
• Capacitate decizionala si operationala, corectitudine
• Studii superioare tehnice, Facultatea de Constructii;
• Operare calculator
• Preferabil experienta de lucru in programul Naum Consalt sau alte programe de management de proiecte
• Experienta profesionala : 2 ani experienta in domeniul ofertarii-decontarii, 2 ani experienta in executie constructii

BENEFICII OFERITE

• posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
• oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni
• telefon
• pachet salarial atractiv

Transilvania Constructii are ca obiect principal de activitate constructiile civile si industriale. Societatea se afla pe piata constructiilor inca din anul 1950, fiind privatizata integral in 1999. De atunci si pana in prezent compania a devenit una dintre cele mai respectate si de succes de pe piata constructiilor clujene.
Pentru mai multe informatii despre posturile disponibile va rugam accesati www.transilvaniaconstructii.ro sectiunea Angajari.