Inginer constructor - ofertare

DON & GBY

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Intocmirea propunerilor tehnico – financiare in vederea depunerii de oferte la procedurile de atribuire prin licitatii publice, sau la solicitarea potentialilor clienti;
- Analizeaza documentatia de atribuire, identifica neconcordante si formuleaza solicitari de clarificare;
- Urmareste raspunsurile de clarificare ale autoritatii contractante si tine cont de ele in elaborarea ofertei;
- Colaboreaza cu partenerii de asociere si cu subcontractantii declarati, in vederea intocmirii ofertei;
- Introduce datele in programe speciale de calcul a devizelor;
- Intocmeste, la termen, propunerile tehnica si financiara cu respectarea documentatiei de atribuire;
- Depune oferta pentru licitatie in termenul specificat;
- Verifica conformitatea lucrarilor executate si masurate, in conformitate cu proiectul tehnic.
- Verifica cantitatile de lucrari predate catre devizare sau ofertare, in conformitate cu proiectul tehnic.

CERINTE

Educatie, Cunostinte, Abilitati

- Absolvent al Facultatii de Constructii;
- Cunostinte utilizare calculator (Word, Excel, Autocad) program de realizare devize;
- Carnet de conducere;
- Minim 2-3 ani experienta relevanta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- Oportunitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei echipe profesioniste şi dinamice,
- Condiţii de muncă atractive.

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii