INGINER CONSTRUCTOR

SC MOT CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC MOT CONSTRUCT SRL angajeaza inginer constructor,cu sau fara experienta.

Responsabilitati:
Urmareste si raspunde de realizarea productiei fizice la lucrarile contractate
Stabileste sarcini si coordoneaza activitatea personalului de pe santier aflat in subordine
Studiaza proiectele de executie si urmareste concordanta dintre cerintele privind documentatia tehnica si documentatia de executie
Urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare
Verifica costurile de constructie
Emite comenzi de materiale necesare
Asigura buna desfasurare a contractelor de executie

CERINTE

Cerinte:-serios, punctual,bun organizator, flexibil si determinat in abordare
studii tehnice finalizate

BENEFICII OFERITE

Se ofera: salariu atractiv si oportunitati de dezvoltare profesionala
Pentru mai multe detalii:0734362915/0742253188

DESCRIEREA FIRMEI

firma constructii imobiliare