Inginer constructor

SC International FBS Holding SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studiaza detaliile de proiectare, caietul de sarcini si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie si discuta cu seful santier si Managerul de proiect eventualele neconformitati/neclaritati de executie;
- Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie lucrari pe santier;
- Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate / transporturi (in baza cerereii data de seful de santier-project manager) sa se faca conform graficului de executie si se verifica existenta documentelor de calitate;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, rapoarte de lucru, procese verbale, situatiile de lucrari si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
- Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Efectueaza vizite regulate santier.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in constructii
- Persoana motivata, dornica de a invata, atent la detalii
- Cunostinte operare PC, pachetul MS Office, etc..
- Abilitati dezvoltate de comunicare si organizare
- Permis auto constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- bonusuri salariale
- posibilitate de avansare

O societate cu capital integral privat infiintata in anul 2004, International FBS Holding ofera o gama variata de servicii pe piata constructiilor, desfasurandu-si activitatea in conformitate cu standardele de certificare privind managementul sanatatii si securitatii ocupationale, managementul calitatii precum si managementul de mediu.
Principalii nostri clientii sunt in mare parte institutii publice, fapt ce confera un plus de incredere in ceea ce priveste calitatea serviciilor oferite.

Email:specialisthr_fbs@yahoo.com;Tel: 0785.210.934