Inginer automatist - Cluj-Napoca

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Efectuează mentenanță la echipamentele care au sisteme de automatizare (cazane, puncte termice, regulatori de curent, telecomanda balizaj, sisteme benzi transportoare)
• Urmărește realizarea mentenanțelor preventive în funcție de planurile de mentenanță și verifică întocmirea fișelor de către tehnicieni
• Oferă soluții de îmbunătățire a sistemelor și echipamentelor
• Verifică rapoartele de incident, fișele de mentenanță, colaborează cu dispeceratul și alți sefi de departament
• Oferă suport în activități conexe – întocmire situații de lucrări, stabilirea de direcții de lucru

CERINTE

Candidatul ideal:
• Studii superioare tehnice (electronică, automatică, electrotehnică, mecatronică )
• Cunoștințe de tehnica de calcul, de sisteme cu reglaj automat, metode clasice de automatizare
• Cunoștințe elementare de programare a sistemelor automate
• Atenție la detalii, ordonat în gândire, capacitate de lua decizii sub presiune
• Experiența pe un post tehnic (electric, sisteme automate, mentenanță industrială) reprezintă un avantaj

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa tmarica@professional.com.ro
Detalii la 0758.103.467

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4