inginer agronom

SC AGRO EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Inginer agronom pentru zona Satu Mare , Maramures
-Acoperirea zonei pentru care a fost angajat
-Vizite la clienti
-Participarea la diferite simpozioane
-Preluari comenzi de la clienti
-Urmarirea realizarii planului de vanzari si incasari
-Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate.

CERINTE

-Studii superioare in domeniu
-Personalitate flexibila, perseverenta, intreprinzatoare
-Capacitate de lucru in echipa
-Experienta in vanzari
-Abilitati de comunicare si negociere
-Abilitati de relationare
-Capacitate de analiza si sinteza
-Engleza – citit, scris, conversational
-Cunostinte operare PC
-Posesor carnet de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Se discuta in urma interviului

Societatea Agro Expert are ca obiect de activitate aprovizionarea fermierilor cu inputuri agricole, implementarea si urmarirea celor mai noi, eficiente si profitabile tehnologii agricole destinate obtinerii unor productii ridicate si de calitate. Agro Expert are si un segment de produse destinat nutritiei animale si productiei de furaje.