HOTEL SUN ANGAJEAZA RECEPTIONERI

sun fast srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura standardele de calitate ale serviciilor conform politicii firmei.
* Promoveaza si vinde servicii hoteliere - cazare si servicii aferente.
* Coordoneaza echipa.
* Instruieste personalul din subordine pentru mentinerea standardului de excelenta a serviciilor.
Participa la primirea clientilor fideli si a clientilor VIP precum si la intampinarea acestora.
* Controleaza platile, incasarile, rapoartele receptiei, precum si intocmirea corecta a statisticilor.
* Este responsabil fata de directorul de hotel de indeplinirea atributiilor si pentru modul in care organizeaza, aplica si mentine deciziile acestuia.
* Raspunde pentru raportarea activitatii desfasurate si a rezultatelor obtinute, in timpul si in conditiile stabilite de directorul de hotel.
* Raspunde de buna organizare si gestionare a resurselor si infrastructurii puse la dispozitie de organizatie.
* Este responsabil pentru instruirea personalului din subordine.
* Respecta normele de Protectia Muncii si PSI, precum si Regulamentul Intern. Cerinte
* Cunoscator al programului FIDELIO.
* Limba engleza foarte bine.
* Aspect fizic foarte ingrijit.
Excelente abilitati de rezolvare a problemelor complexe.
* Relationare de exceptie cu echipa precum si cu clientii.

CERINTE

cunostinte de limba engleza scris si vorbit ,

DESCRIEREA FIRMEI

Hotel 4 stele