Hotel Alex George*** (30 camere) angajeaza SEF RECEPTIE Se cer studii pe domeniu si experienta minima 1 an. Cunoasterea programului Fidelio reprezinta un avantaj Rugam ca CV-urile trimise sa fie insotite de poza.

AleX & George Import Export SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel Alex George*** (30 camere) angajeaza SEF RECEPTIE

Se cer studii pe domeniu si experienta minima 1 an.

Cunoasterea programului Fidelio reprezinta un avantaj

Rugam ca CV-urile trimise sa fie insotite de poza.

CERINTE

Hotel Alex George*** (30 camere) angajeaza SEF

Situat pe artera principală de intrare în oras - E60, hotelul este la doar 15 minute de Aeroportul Internaţional Cluj-Napoca şi 10 minute de centrul oraşului. Datorită poziţionării sale, hotelul facilitează turismul „corporate” dar şi turismul „leisure” .

Alex & George Boutique Hotel dispune de
60 de locuri de cazare în 6 Apartamente, un Junior
Suite şi 23 de Camere Double care pot fi închiriate şi
în regim single. Fiecare cameră este dotată cu tv cablu,
telefon, mini-bar, aer condiţionat, internet
wireless, duş/cadă jacuzzi. Accesul la camere este
asigurat de un ascensor panoramic. Oferim
oaspeţilor noştri şi o parcare privată supravegheată
video.