Hentesbolti eladó

Sc. Primacom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jelentkezzen hentesbolti eladónak az újonnan nyíló kolozsvári Petry üzletbe.
Az 1879-es alapítású marosvásárhelyi cégünk harmadik kolozsvári üzletét nyitja meg.
Legyen Ön is az új csapatunk tagja!
Szakmai tapasztalat nem szükséges, hisz mindenkinek betanulási és fejlődési lehetőséget biztosítunk!
A gyakorlati tudást lehet leginkább hasznosítani, ezért tanitjuk az új dolgozókat a szakma rejtelmeire. Nálunk szakirányú végzettség nélkül is lehet kezdeni, és a munkavégzés során folyamatosan visszajelzést adunk munkatársaink teljesítményéről, fejlődéséről.

Mik a feladatai cégünknél egy hentesbolti eladónak?
• A vásárlók szakszerű és hatékony kiszolgálása
• Az áru esztétikus elrendezése
• Folyamatos árufeltöltés
• A garanciaidők rendszeres figyelése
• Termékek ajánlása, a vásárlók tájékoztatása bármely termékről
• Munkagépek célszerű használata és karbantartása
• A hűtőkamrában való áru kezelése
• Áru átvétele reggel és áru elrakása este

CERINTE

Milyen egy Petrys hentesbolti eladó?
• Kedves
• Mosolygós
• Pozitív beállítottságú
• Vásárlóközpontú
• Kommunikatív
• Nyitott az új dolgok megtanulására
• Csapatjátékos

BENEFICII OFERITE

Az önéletrajzokat a cv@petry.ro e-mailcímre várjuk.

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.