Getionar depozit materiale de constructii

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- Cunoştinţe de legislaţie gestiune stocuri;
- Aptitudine generală de învăţare;
- Aptitudini de comunicare;
- Aptitudini de calcul;
- Aptitudinea de a lucra cu documente;
- Spirit organizatoric;
- Capacitate de a lucra cu oamenii.

CERINTE

Cautam o persoana cu o experienta de min 3 ani in gestiune sau 1 an experienta pe o pozitie similara.

Alte cerinte importante:
- Atenţie concentrată şi distributivă;
- Iniţiativă;
- Punctualitate;
- Persoana serioasa, responsabila.

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.