Gestionar depozit tamplarie PVC si aluminiu – FLORESTI (Cluj)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
– Asigura depozitarea corecta a marfurilor;
– Verifica stocul de marfuri si intocmeste necesarul de marfa;
– Ordoneaza rafturile pe categorii si tipuri de produse;
– Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente;
– Ofera consultanta tehnica clientilor in vederea comercializarii produselor din portofoliul firmei;
– Preia si pregateste comenzile clientilor;
– Optimizeaza debitarea anumitor categorii de produse (pervaze,profile,etc);
– Pregateste marfa pentru distributie;
– Ajuta clientii la incarcarea marfii in autovehicul daca e cazul;

CERINTE

– Cunoasterea produselor pentru tamplarie din PVC si aluminiu;
– Abilitati bune de operare pe calculator (pachetul MsOffice nivel mediu-avansat);
– Experienta in comert, abilitati bune de vanzare si relationare;
– Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi;
– Abilitati bune de organizare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.