Gestionar Depozit Instalatii

Instal Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor receptionate;
• Colectarea produselor de pe rafturi si ambalarea acestora pentru a fi expediate;
• Verificarea coletelor cu marfa conform listei de expediere;
• Expedierea coletelor spre punctele de lucru;
• Incarcarea/ descarcarea marfii din/ in magazia firmei;
• Responsabil de organizarea depozitului;
• Scanarea produselor si introducerea lor in sistemul informatic utilizat de companie;
• Mentinerea curateniei in interiorul depozitului.

CERINTE

• Studii medii finalizate cu diploma;
• Capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatii;
• Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office;
• Persoana dinamica, flexibila si comunicativa;
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibilitate de a invata programul intern de lucru.

BENEFICII OFERITE

• Stabilitate si colegi tineri;
• Mediu de lucru placut.

Ne cautam coleg pentru Departamentul Service, vei colabora cu tehnicienii si inginerii locati in Cluj-Napoca si in tara.

Instal Expert SRL - companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).