Gestionar depozit - Cluj

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea stocurilor de marfa si a ambalajelor din depozit;
- Verificarea intrarilor si a iesirilor de marfa;
- Verificarea aranjarii marfii in depozit pe sortimente si date de expirare si luarea masurilor necesare pentru remedierea neconformitatilor;
- Coordonarea manipulantilor din depozit in activitatea de pregatire a comenzilor;
- Predarea comenzile pregatite catre Soferii Livrare si supravegherea incarcarii masinilor de distributie;
- Arhivarea tuturor documentelor care atesta miscarile de stoc din gestiunea depozitului.

CERINTE

- Studii medii finalizate - preferabil profil contabilitate;
- Minim 2 ani experienta intr-o pozitie de gestionar;
- Cunostinte de gestiunea stocurilor;
- Cunostinte soft gestiune - avantaj;
- Abilitati medii de calcul matematic;
- Capacitate de invatare, de organizare si planificare a activitatii;
- Capacitate de coordonare a echipei de manipulanti;
- Disponibilitatea de a lucra in depozit, intrucat activitatea implica si efort fizic.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu fix + tichete de masa + decont de transport
- Contractul se incheie pe o perioada nedeterminata de timp.

DESCRIEREA FIRMEI

selectie si plasare forta de munca