Gestionar Depozit

HRM Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam gestionar depozit. Zona Someseni, program L-V, 8-16.15

- Receptia marfii fizica si scriptica si introducerea datelor in sistem,
- Preluarea marfii, depozitarea produselor, elibererea materialelor in conformitate cu documentele primite
- Distributia marfurilor conform documentelor
- Administrativ – facturi, avize, documente transport marfa
- Utilizarea eficienta a spatiului de stocare din depozit
- Elaboreaza rapoarte catre superiori cu situatia la zi a gestiunii.

CERINTE

Experienta minim 1 an.
Permis cat B
Cunostinte PC
Foarte atent la detalii – cifre si text
Cunostinte programe de gestiune
Pastreaza ordinea in dosare, foarte ordonat, comunica clar.

HRM Recruitment este o agentie de resurse umane din Cluj-Napoca. Serviciile oferite pentru companii sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, headhunting, consultanta resurse umane, administrare personal si asistenta temporara. Pentru candidati oferim servicii de consultanta in cariera, creare CV angajare profesional, consultanta pregatire interviu angajare, creare profil profesional Linkedin.
Aria de expertiza: IT&C, Vanzari, Constructii, SSC, Finance-Accounting, Administrativ, Marketing & Comunicare, Turism, industria hoteliera si restaurante, Productie.