GESTIONAR DEPOZIT

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice / fotodecupajului in metal, angajeaza GESTIONAR DEPOZIT.

Responsabilitati:

- efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea în depozitul firmei;
- coordoneaza si controleaza activitatea de depozitare si stocare a materiilor prime;
- se asigura ca materia prima intrata in stocul firmei corespunde cantitativ si calitativ cu cerintele societatii;
- organizeaza si supervizeaza inventarele periodice;
- debiteaza placile metalice la dimensiunile necesare procesului de productie;
- asigura buna functionare a operatiunilor de gestiune a materii prime;
- realizeaza mici interventii tehnice la utilajele din hala de productie;
- ofera suport colegilor din hala de productie atunci cand este nevoie.

CERINTE

- studii medii, preferabil studii tehnice;
- abilitati de gestiune a stocurilor de materii prime;
- cursul de stivuitorist constituie un avantaj;
- corectitudine si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu