GESTIONAR , Cluj Napoca

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs selecteaza un Gestionar pentru clientul din Cluj Napoca, importanta firma producatoare in domeniul maselor plastice.

Descriere:
- Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile si verifica/ intocmeste documentele aferente receptiei;
- Tine evidenta stocurilor prin inregistrarea intrarilor si iesirilor de marfa in programul de gestiune;
- Intocmeste documentele necesare eliberarii din depozit a marfurilor;
- Verifica situatia stocurilor;
- Participa la realizarea periodica a inventarului produselor din depozit;
- Raspunde de bunurile gestionate, precum si de corectitudinea actelor intocmite;
- Efectuează operaţiuni de pregătire a mărfurilor pentru a fi livrate: ambalare, etichetare, scanare;
- Pregateste documentele necesare livrarii;

CERINTE

Cerinte
Experienta anterioara in gestiune
Cunostinte utilizare PC (soft de gestiune)
Minim studii medii, avantaj cele economice;
Bun organizator, ordonat, muncitor, responsabil si serios
Atentie distributiva, foarte atent la detalii, calitati manageriale
Limba engleza nivel mediu

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la adresa de email : cariere@starjobs.eu. Detalii la nr. de telefon 0748 474493.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil
Contract de munca, tichete de masa, transport decontat. program de lucru: Luni-Vineri.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare