Gestionar

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, firma TermoExpress din Cluj-Napoca, angajam:
GESTIONAR.

Descrierea jobului:
- Evidenta stocurilor , introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
- Verificarea stocurilor, identificarea si corectarea inadvertentelor;
- Inregistrarea facturilor de la furnizorii interni/externi in programul contabil (VA ROG MENTIONATI PROGRAMUL).
- Evidenta nir-urilor si a bonurilor de consum;
- Supravegherea si verificarea stocurilor de marfa si descarcarea de Gestiune;
- Inventarierea stocurilor si introducerea inventarelor in sistemul contabil;
- Confirmari de solduri cu clientii si furnizorii si punctaje cu acestia;
- Intocmirea/verificarea deconturilor de cheltuieli;
- Intocmirea registrelor de casa lei si valuta
- Intocmirea tuturor rapoartelor predefinite si ad-hoc in vederea efectuarii lucrarilor de inchidere de luna/trimestru/semestru/an (rapoarte strict legate de obiectivul postului).
- Intocmirea dosarelor cu documentele de intrare/iesire pentru departamentul contabil

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte minime de contabilitate primara si gestiune;
- Persoana care isi doreste un loc de munca stabil;

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva
Bonuri de masa
Transport asigurat
Masa de pranz asigurata la cantina.

www.inspirehr.ro