Germana Relatii Clienti

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Team Manager

Cautam un Team Manager entuziast, organizat si, mai presus de toate, sa fie orientat spre client. Team Manager-ul va lucra cu noi, motivand echipa sa atinga si sa depaseasca obiectivele. Acest post implica monitorizarea performantei, oferind indrumare si sprijin pentru toti membrii echipei, promovand in acelasi timp in mod continuu un mod excelent de a conduce echipa.Team Manager-ul se va ocupa de managementul performantei, va supraveghea echipa, va controla calitatea serviciului oferit, va face rapoarte si va comunica incontinuu cu clientul nostru.

- este necesara cunoasterea limbii germane la nivel avansat (C2 - scris si vorbit)
- este necesara experienta conducerii unei echipe intr-un call center
- experienta in startup-ul unei echipe noi/ unui proiect nou este binevenita
- motivat de dorinta de a face clientul multumit, abilitati de comunicare puternice

Customer Satisfaction Survey Specialist

- este necesara cunoasterea limbii germane la nivel mediu
- va trebui sa efectuati apeluri outbound pentru a testa nivelul de multumire a clientilor in ceea ce priveste un anumit serviciu primit;

CERINTE

Candidatul ideal:

- cunoasterea limbii germane la nivel mediu - avansat
- persoana dinamica, entuziasta, comunicativa
- abilitati bune de comunicare si atitudine orientata spre client
- bune abilitati de operare PC
- cu sau fara experienta anterioara

BENEFICII OFERITE

Oferim:

- pachet salarial atractiv
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- asigurare privata de sănătate
- training și formare profesională constantă
- posibilitatea de a lucra în perioada efectuării studiilor
- mediu de lucru modern, plăcut, dinamic
- accesibilitate maximă la locul de muncă in zona centrala (Teatrul National Roman)
- loc de parcare pentru mașina personală în timpul orelor de servici

FSP Global, cu sediul in Cluj-Napoca, activeaza inca din 2009 in domeniul Outsourcing-ului si are o importanta clientela internationala. Propune solutii inovatoare in domeniul Business Process Outsourcing (BPO) si Call Center.
Ne caracterizam prin profesionalism, dorinta de munca, energie, entuziasm si determinare. Punem accent pe calitate si apreciem foarte mult seriozitatea si perseverenta.
Noua ne place ideea de a creste impreuna! Daca vrei sa ni te alaturi, trimite-ne CV-ul tau specificand in subiect pozitia pentru care aplici.

RO – Pentru limba română site-ul nostru este: www.fspglobal.ro

EN – For english language our website is: www.fspglobal.eu

IT – Per la lingua italiana il nostro sito internet è il seguente: www.fspglobal.com

HU – A magyar nyelven a következő weboldalon: www.fspglobal.hu