FOTOGRAF - stagiu intensiv de formare in Cluj-Napoca

ALIRIA STUDIOS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aliria Studios din Cluj-Napoca oferă un curs intensiv de formare în fotografia profesională!
Ești fascinat de arta fotografiei? Ți-ar plăcea să îți aprofundezi cunoștințele teoretice și practice în domeniu, în cadrul unei agenții specializate? Atunci îți propunem un stagiu de formare în fotografia profesională, sponsorizat în întregime de Aliria Studios.

CERINTE

Căutăm o persoană talentată, plină de entuziasm, energie și creativitate.

BENEFICII OFERITE

Îți punem la dispoziție un studio foto complet dotat cu aparatură de înaltă tehnologie și șansa de afirmare, prin implicarea în diverse proiecte (realizare de material fotografic pentru artiști, evenimente, produse, etc.), cu posibilitatea ulterioară de colaborare pe termen lung.
Trimite-ne CV-ul și portofoliul tău la jobs.aliria@gmail.com, iar dacă ne impresionezi, vei face parte din colectiv!