FOTOGRAF DE BEBELUȘ / SALES REPRESENTATIVE

BabyBox Store SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alătură-te intr o echipă internațională de fotografi.
Exact pe Tine te așteptăm:
dacă ai dori să te întâlnești în fiecare zi cu bebeluși fericiti și cu mamici fericite,
dacă te consideri o persoana calmă și deschisă,
dacă crezi că te înțelegi ușor cu toată lumea, și ești sociabil,

Sarcinile de fiecare zi ai viitorilor angajați: fotografierea bebelușilor, comunicare cu mamele,cu clienții, totodată înmânarea/valorificarea produsului asamblat din fotografii a mamelor.

Ne bucurăm dacă ai deja experiență în fotografiere și aplicația Photoshop, dar dacă nu, vei învăța la noi.

CERINTE

Ca să ai succes la noi, este important să ai:
 Minim un certificat de învățământ secundar
 Abilități de comunicare excelente
 Competențe de operare la calculator de nivel utilizator
 Abilități de rezolvare a sarcinilor zilnice;
 Pretenție pentru acuratețe și precizie;
 Cunoștințe de limba română, maghiară, eventual și engleză

Ai avantaj dacă:

 Ai experiență in comunicare cu clientii
 Ai experiență în fotografiere
 Calificare în domeniul sănătății

BENEFICII OFERITE

Oferim:

 Poți să devii membrul unei echipe tinere, voioase
 Pachet de beneficii competitive
 Telefon de serviciu, notebook, echipamente de fotografiere
 Contract full-time,perioada nedeterminata

Aplicație:

 CV cu fotografie și scrisoare de intenție

DESCRIEREA FIRMEI

Baby Photo