FLOOR MANAGER - Cluj-Napoca

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru sediul din Cluj-Napoca o persoana cu experienta de call center pentru pozitia FLOOR MANAGER. Pozitia prevede supravegherea unei noi sali de Call Center de 50 de operatori. Responsabilitati: mentinerea disciplinei operative, supravegherea activitatii operatorilor, relationarea cu responsabilii diferitelor campanii si servicii, controlarea respectarii regulamentului firmei. Profilul candidatului ideal: persoana cu experienta solida in supravegherea salii de call center, cunoscatoare a limbii italiene, caracter puternic, determinata.

Trimite CV al adresa jobs@fspglobal.com, specificand in titlu ʺFLOOR MANAGERʺ

Societatea FSP Global Srl. face parte dintr-un grup international cu capital strain, care gestioneaza la nivel global o gama variata de servicii in outsourcing pentru o importanta clientela internationala. FSP GLOBAL SRL investeste in cresterea profesionala a personalului pentru a putea garanta clientilor calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

persoana cu experienta solida in supravegherea salii de call center
cunoscatoare a limbii italiene
caracter puternic
persoana determinata, responsabila, comunicativa
bune capacitati de relationare cu responsabili, manageri ecc.
excelente capacitati de supervizare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica, posibilitate de supraveghere operatori call center.