Firma de catering situat in centrul Clujului angajeaza: Bucatar, Pizzer, Livrator, Dispecer

Sc Game rent Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini privind activităţile zilnice din cadrul bucătăriei cât şi însuşirea şi cunoașterea procedurilor de preparare a tuturor sortimentelor de mâncare din meniu.
Ca şi membrul unei echipe, responsabilitatea cea mai mare este de a fi OM cu caracter şi de echipă, pentru că fiecare persoană în parte şi implicit colectivul poate duce împreună la succes!!
Ca şi beneficii putem aminti: salariu atractiv, asigurarea de instruire adecvată privind însuşirea şi cunoașterea preparatelor proprii, posibilitatea de a evolua pe plan profesional.

CERINTE

Persoane sincere, responsabile, ambiţioase.

Firma Game Rent are ca şi domeniu principal de activitate gastronomia, având un portofoliul de produse amplă cu diferite meniuri orientale, mediteraneene, mexicane, etc.

Dorim, ca prin experienţă şi profesionalismul dobândit de echipă să devenim unul dintre cele mai bune firme de acest gen din Cluj-Napoca.