Farmacist / Asistent de Farmacie ( ALP )

Help Net Farma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Relationarea cu pacientii conform procedurilor firmei si fidelizarea acestora;
- Eliberarea retetelor compensate si gratuite;
- Prepararea de retete magistrale si elaborari;
- Asistenta de specialitate pacientilor care au nevoie;

CERINTE

- Orientare catre pacient
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Abilitati de invatare rapida
- Atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte motivant
- Programe de training in domeniul farmacologiei si al comunicarii cu pacientii
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil, pentru una dintre cele mai mari firme de profil din Romania

Companie cu renume , infiintata in 1998, in prezent, Help Net detine 95 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolaul Mare, Lugoj, Cluj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare iar extinderea continua