FACTURISTA intr-un magazin de mobila CASA RUSU – Cluj Napoca

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

-emite, incaseaza facturi, face monetarul, raportul Z si depune banii la agentul colector al bancii;
-intocmeste receptiile, registrul de casa, raportul de gestiune;
-completeaza documentele fiscale conform legislatiei si normelelor interne, respecta circuitul documentelor, indosariaza actele( NIR-ul, facturile, raportul de gestiune);
-participa la efectuarea inventarelor periodice;
-cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza;
-isi intretine tinuta personala intr-un mod ingrijit.

CERINTE

-min. studii liceale absolvite in domeniul economic;
-min. 2 an experienta de lucru pe o pozitie similara si/sau cu sarcini specifice activitatii de contabilitate primara;
-foarte bune cunostinte de contabilitate primara;
-atentie crescuta la detalii si excelenta distributivitate in sarcini multiple;
-bune cunostinte de operare PC, cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj ;
-disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
-Pachet de beneficii raportat la performanta.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro