EXPERT ACHIZITII PUBLICE

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECT asista o companie de consultanta care ofera servicii integrate pe probleme de dezvoltare strategica, proiecte de investitii, accesare de finantari nerambursabile, management de proiect si proiectare tehnică, in realizarea procesului de recrutare pentru pozitia de:

Descrierea postului:

Gestioneaza procesul de participare a companiei sau a clientilor sai la proceduri de achizitii publice de interes:
Monitorizeaza website-urile specializate, identifica anunturile de interes si analizeaza documentatiile de atribuire;
Solicita clarificari acolo unde este cazul si intocmeste documentatiile necesare pentru participarea la procedurile de achizitie;
Participa la licitatii si reprezinta compania in cadrul acestora;
Elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificari emise de autoritatile contractante si intocmeste contestatii, daca este cazul;
Organizeaza si arhiveaza documentele aferente achizitiei publice.
Ofera consultanta privind organizarea procedurilor de achizitii publice derulate de clientii companiei (SC sau APL):
Intocmeste documentatia de atribuire si documentele specifice derularii procedurilor de achizitie publica in acord cu prevederile legale in domeniu/instructiunile de lucru impuse de autoritatile de management;
asigura consultanta in procesul de evaluare a ofertelor depuse si suport la realizarea raportului procedurii, comunicarilor privind rezultatul procedurii si a altor acte subsecvente;
supravegheaza legalitatea derularii procedurilor de achizitie publica;
intocmeste dosarului achizitiei publice;
organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate.
Deplasari periodice in zona Transilvaniei.

CERINTE

Cerinţe:

Experienta de minim 2 ani in domeniul achizitiilor publice;
Cunostintele temeinice privind spetele juridice din domeniul achizitiilor publice;
Studii superioare: Drept si/sau Stiinte Economice;
Certificare Expert Achizitii Publice;
Cunostinte avansate de MS Office si experienta in utilizarea programului SEAP;
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
Alte abilitati: responsabil, atent la detalii si metodic in analize.

Pentru mai multe informatii:

Email: recrutare@psihoselect.ro

Tel:004-0264-432386 / 411235

www.psihoselect.ro

BENEFICII OFERITE

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.