Electrician mentenanta

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Realizează intervențiile și mentenanța preventive pe instalațiile electrice de joasa tensiune
• Realizează intervențiile și mentenanța pe instalațiile de iluminat special (balizaj)
• Completează corespunzător fisele de mentenanță si intervenție si întocmește raportul la final de tură
• Citește și raportează consumuri de energie electrică periodic
• Ajută alte departamente (curenți slabi, mecanic) în cazul unor defecțiuni majore sau lucrări de avergură.

CERINTE

Candidatul ideal:
• Studii tehnice (electrician, electro-energetician, electromecanic)
• Experiență in mentenanța instalațiilor electrice
• Cunoștințe in domeniul instalațiilor electrice de joasa tensiune interioare, de forța, comandă
• Cunoștințe in domeniul instalațiilor electrice de medie tensiune reprezinta un avantaj
• Persoană serioasă, atentă la detalii, responsabilă.

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa tmarica@professional.com.ro
Detalii la 0758.103.467

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4