Educatoare cresa

SC. Orizont Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ingrijirea si indragirea unei grupe de copii de 1-2 ani, maxim 10 copii in grupa, impreuna cu inca o educatoare
- planificarea experientelor de invatare
- ingrijirea copiilor pe parcursul rutinelor ( schimbarea scutecului, servirea mesei, etc)
- observarea si monitorizarea progreselor facute de copii
- comunicarea cu familiile copiilor

CERINTE

- Rabdare si mult drag de copii
- Echilibru emotional
- Deschidere fata de invatarea si aplicarea unor metode de educatie pozitive, cu multa grija fata de dezvoltarea emotionala a copiilor
- Experienta anterioara in lucrul cu copiii de 1-2 ani
- Abilitati excelente de comunicare

BENEFICII OFERITE

- formare profesionala initiala si continua pe teme ce tin de educarea si ingrijirea copiilor mici
- servirea mesei la serviciu, mancare gustoasa si sanatoasa preparata in bucataria noastra
- vei lucra intr-o echipa vesela si unita

Cresa si gradi cu mare drag de copii, avand ca scop deavoltarea socio-emotionala a copiilor si oferirea unui mediu stimulativ, care sa ii ajute sa creasca increzatori, prietenosi si curiosi