Echipa LaserTag Cluj angajeaza sef sala evenimente

Sc Paintball Point Zero Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se asigura ca sala este pregatita conform cerintelor clientilor
- Se asigura ca toti participantii respecta regulile (conduita,reguli interne de siguranta, reguli specifice ale jocurilor) pentru o buna desfasurare a activitatilor organizate
- Cunoaste regulile si modul de desfasurare a tuturor tipurilor de activitati (lasertag, parc de aventuri/perete de escaladare, sumo , tir, etc)
- Explica clientilor jocurile si intervine la nevoie
- Obtine feedback permanent de la clienti si propune imbunatatiri/modificari la activitatile existente sau chiar idei de jocuri noi

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, atat cu adulti cat si cu copii (>6 ani)
- Capacitate buna de organizare a propriei munci si abilitati bune de delegare de sarcini
- Orientare puternica spre client
- Spirit tanar si energic
- O persoana categorica,capabila sa impuna regulile salii

BENEFICII OFERITE

- Remuneratie atractiva, in functie de nivelul de implicare
- Posibilitatea unui program de lucru mai flexibil : activitatile organizate de societatea noastra sunt in principiu de dupa-masa in timpul saptamanii ( incepere de la orele 16:00/17:00) si de dimineata pana seara in weekenduri.

Societatea noastra inchiriaza spatii pentru organizarea de petreceri/evenimente pentru adulti si copii > 7 ani. Organizam evenimente atat pentru firme cat si pentru persoane fizice. Avem o experienta de peste 11 ani in organizarea de evenimente cum ar fi : sportive (lasertag, jocuri japoneze, tir), zile de nastere, teambuildinguri personalizate, petreceri de burlaci, etc. Mai multe detalii pe siteul nostru http://lasertag-cluj.ro/ro/evenimente/