Dulgher, fierar betonist

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma STARJOBS angajeaza muncitor calificati in constructii civile: fierari si dulgheri

Responsabilitati:
Citeste si interpreteaza planurile de executie.

- Fierar betonist
Organizeaza locul de munca: pregateste materialele pentru lucrari de armare; fasoneaza otelul beton; monteaza armaturile; transporta si manipuleaza materialele pentru lucrari de armare;

-Dulgher
Executarea schelelor; executarea cofrajelor; montarea panourilor prefabricate; executarea pardoselilor din lemn; executarea acoperisului tip sarpanta; incadrarea si ajustarea tamplariei.

CERINTE

Minim 3 ani experienta pe un post similar
Diploma de calificare constituie avantaj
Seriozitate, profesionalism

BENEFICII OFERITE

Oferta: 1500-1600 ron salariul net

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu