Directori Vanzari Zona - 3 posturi (Cluj, Timisoara, Brasov)

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-Cresterea volumului de vanzari
-Promovarea produselor in zona de responsabilitate si realizarea bugetului de vanzari
-Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Negocierea si urmarirea derularii contractelor

CERINTE

-Studii superioare tehnice- preferabil Constructii civile
-Experienta profesionala in domeniu constituie avantaj
-Cunoasterea pietei locale a materialelor de constructii
-Excelente abilitati de negociere comerciala
-Excelente abilitati de comunicare interpersonala, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa
-Domiciliul in unul din orasele de referinta (Cluj, Timisoara, Brasov)
-Cunostinte operare PC (MS Office, AutoCad)

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Masina de serviciu, telefon mobil, etc

Compania Proinvest Group SRL din Pascani dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie, solutiile din otel pentru constructii avand in prezent cea mai mare pondere in programul de productie si de vanzari. (www.proinvestgroup.ro)