Director Filiala EDUnomRO Training

EDUnomRO Training

Job expirat

RESPONSABILITATI

- fondarea filialei locale
- sustinerea si indeplinirea obiectivelor asumate
- promovarea brandului EDUnomRO Training
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- implementeaza modalitati de prezentare al serviciilor
- executa si coordoneaza activitati specifice
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate
- monitorizarea activitatii concurentei

CERINTE

- cunoasterea serviciilor specifice brandului - reprezinta un avantaj
- studii superioare absolvite
- experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara
- cunostinte avansate de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- cunostinte de marketing
- excelente abilitati de comunicare, prezentare
- aspect profesional - business
- putere de convingere
- capacitate de a lucra in echipa
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare

Centrul de Excelenta EDUnomRO Training ofera servicii de training, cursuri, consultanmta si asistenta