Desenator Tehnic Arhitectura

DraftVision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea borderoului de arhitectura pentru obtinerea avizelor , acordurilor si autorizatiilor de construire SUA
- intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire SUA
- NU necesita experienta
Dimensionarea elementelor arhitecturale se va face in sistemul imperial de unitati. Oferim asistenta in invatarea acestui sistem,

CERINTE

CERINTE MINIME
- cunoasterea programului de arhitectura ARCHICAD la un nivel mediu
- limba engleza nivel avansat ( scris si vorbit)
- capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect
- abilitati in luarea de decizii , implicare , creativitate si punctualitate

Reprezinta un avantaj cunoasterea programelor 3DsMax , Photoshop sau a programelor asociate.

BENEFICII OFERITE

BONUS
- se ofera o masa pe zi

Biroul de proiectare Draft Vision are ca domeniu principal de activitate proiectarea in constructii, precum si activitati de design specializat. Avem o echipa tanara si dinamica,formata din oameni competenti , cu experienta in domenile de activitate. Cu fiecare nou proiect incercam o noua provocare, deoarece cautam crearea unui design unic pentru fiecare dintre ele, fie in domeniul rezidential, fie comercial.

Secretul excelentei lucrarilor de design interior si a vizualizarii 3d arhitecturale, realizate de noi, este combinatia intre experienta in design si vizualizarea arhitecturala de anvangarda. Incepem prin a va intelege cat mai bine atat aspiratiile emotionale cat si necesitatile functionale ale spatiul ce se doreste amenajat. Apoi le transformam in realitate.