Dennver angajeaza Operator Facturare

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contabilitate primara (facturi intrari-iesiri, emitere chitante/bonuri, si alte documente casa de marcat)
-promovarea produselor din magazin catre clienti
-intocmirea de situatii diverese cerute de catre superiorul ierarhic
-program L-V: 8:00 - 18:00, 2 sambete pe luna 8:00 - 14:00

CERINTE

-studii medii
-cunostinte program WINMENTOR
-cunostinte bune de operare PC si a pachetului MS Office
-capacitate de autoorganizare si punctualitate
-rezistenta la stres si efort
-reprezinta un avantaj cunoasterea materialelor de constructii, interioarelor si accesoriilor pentru tamplaria din PVC si aluminiu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, tichete de masa.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, insatalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.