Operator Facturare

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contabilitate primara (facturi intrari-iesiri, emitere chitante/bonuri, si alte documente casa de marcat)
-promovarea produselor din magazin catre clienti
-intocmirea de situatii diverese cerute de catre superiorul ierarhic
-program L-V: 8:00 - 18:00, 2 sambete pe luna 8:00 - 14:00

CERINTE

-studii medii
-cunostinte program WINMENTOR
-cunostinte bune de operare PC si a pachetului MS Office
-atitudine pozitiva
-capacitate de autoorganizare si punctualitate
-rezistenta la stres si efort
-reprezinta un avantaj cunoasterea matrialelor de constructii, interioarelor si accesoriilor pentru tamplaria din PVC si aluminiu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, tichete de masa.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul pe adresa recrutare@dennver.ro cu mentiunea postului pentru care aplica !

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, insatalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.