Dennver angajeaza consultant vanzari raion chimicale/casier

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Utilizarea casei de marcat, a scanerelor optice de preturi si a calculatorului
- Intocmirea si predarea corecta a monetarului
- Asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor
- Informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate
- Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin
- Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii

CERINTE

- Studii medii
- Experienta in operarea casei de marcat
- Cunostinte bune operare PC
- Responsabilitate, implicare, seriozitate
- Prezinta un avantaj experienta in vanzarea de vopsele/ lacuri si cunoasterea programului WinMentor
- Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva
- Rezistenta la stres si efort prelungit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, acces gratuit la sala de sport),training-uri de vanzari si produse.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.