Dennver angajeaza Casier/Vanzator

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Utilizarea casei de marcat, a scanerelor optice de preturi si a calculatorului
o Intocmirea si predarea corecta a monetarului
o Asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor
o Informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate
o Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin
o Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii

CERINTE

o Studii medii
o Experienta in operarea casei de marcat
o Cunostinte bune operare PC
o Responsabilitate, implicare, seriozitate
o Prezinta un avantaj experienta in vanzarea de vopsele/ lacuri
o Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva
o Rezistenta la stres si efort prelungit

BENEFICII OFERITE

o Pachet salarial atractiv, tichete, bonus lunar in functie de performanta, posibilitate de dezvoltare profesionala.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, insatalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.