Dennver angajeaza absolvent 2014 pentru postul de Asistent Marketing

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participa la implementarea planului de marketing al firmei
-Incarca si actualizeaza produsele pe site-ul companiei www.dennver.ro
-Participa activ la realizarea produselor de marketing (flyere, pliante, carti de vizita, materiale promotionale etc)
-Se asigura de implementarea promotiilor in vigoare si de amplasarea materialelor de promovare necesare (flyere, pliante, afise etc)
-Participa la organizarea evenimentelor si actiunilor de promovare a firmei
-Realizeaza studii de piata si alte sondaje

CERINTE

Cerinte obligatorii :
1.Absolvent universitar 2014 cu diploma de licenta
2.Sa nu fi fost angajat cu CIM dupa perioada absolvirii

-Cunostinte bune de operare PC (pachetul MS Office);
-Foarte bune abilitati de comunicare;
-Atentie la detalii
-Creativitate, flexibilitate, initiativa, seriozitate si responsabilitate
-Atitudine pozitiva si optimista;
-Abilitate de gestionare a datelor, de organizare si planificare.

Prezinta un avantaj:
-Absolvent al Facultatii de Marketing
-Cunoasterea aplicatiilor de profil Corel Draw, Illustrator, Photoshop etc
-Cunosterea limbii maghiare
-Permis de conducere
-Orice fel de experienta/voluntariat/proiect din domeniu

BENEFICII OFERITE

-Program de lucru : 8:00 - 16:00
-Posibilitate dezvoltarii carierei intr-o companie in continua crestere

Acest post este oferit prin intermediul unei scheme de minimis, mai multe detalii pe : http://www.aippimm.ro/categorie/schema-de-ajutor-de-minimis-locuri-de-munca-subventionate/

CV-urile se trimit pe recrutare@dennver.ro , cu mentiunea postului pentru care aplicati .
Atentie: doar CV-urile care indeplinesc cerintele obligatorii vor fi luate in considerare !

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.