Operator Facturare în Florești (Cluj)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
-contabilitate primară (facturi intrări-ieșiri, emitere chitanțe/bonuri, și alte documente din casa de marcat);
-promovarea produselor din magazin către clienți;
-întocmirea de situații diverese cerute de către superiorul ierarhic;
- operarea casei de marcat, încasarea contravalorii de la clienți;

CERINTE

-studii medii;
-cunoștințe WinMentor;
-experiență în utilizarea casei de marcat;
-cunoștințe foarte bune de operare PC și a pachetului MS Office;
-capacitate de auto-organizare și punctualitate;
-rezistență la stres și efort;
-reprezintă un avantaj cunoașterea materialelor de construcții, interioarelor și accesoriilor pentru tâmplăria din PVC și aluminiu;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masă, asigurare individuală de sănătate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzări și produse .

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.