Dennver angajează șef raion chimicale

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizează desfășurarea activității personalului de pe raion;
- verifică zilnic expunerea mărfii pe rafturi și coordonează echipa din subordine în vederea completării rafturilor din zona comercială;
- urmărește și răspunde de derularea ofertelor către clienți;
- recepția mărfurilor și stabilirea prețului de vânzare a acestora conform politicii de prețuri a societății ;
- organizează și realizează comenzile zilnice;
- menține în permanență relația cu clienții și furnizorii;
- întocmește corect și la timp rapoartele/situațiile cerute de către superiori;
- cunoaște toate produsele de pe raion și servește clienții;

CERINTE

Obligatorii:
- Experiență anterioară pe o poziție de conducere cu oameni în subordine;
- Experiență în comerț;
- Experiență anterioară într-un program de gestiune a comenzilor și stocului;
- Cunoștințe foarte bune operare PC (nivel mediu spre avansat de Excel, Word și Outlook);
- Capacitate de a conduce și inspiră o echipă;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate;
- Abilități foarte bune de comunicare, atitudine pozitivă;

Prezintă avantaj:
- experiența în vânzarea de vopsele/lacuri;
- experiența în comercializarea oricăror produse din sfera de finisaje/amenajări interioare/exterioare sau construcții;
- cunoașterea programului WinMentor sau WinMentor Enterprise;
- limba maghiară la nivel conversațional;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masă, asigurare individuală de sănătate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzări și produse .

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.