Dennver angajează consilier vânzări în Florești

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- asigurarea unei deserviri amabile și rapide a clienților;
- acordarea de consultanță clienților din magazin;
- informarea clienților referitor la sortimentul din magazin, cât și oferirea de informații de specialitate;
- aprovizionarea corectă și eficientă a rafturilor din magazin;
- depozitarea și manipularea corespunzătoare a mărfii

CERINTE

- Cunoștințe tehnice și experiență obligatorie în vânzarea a cel puțin uneia dintre următoarele categorii de produse din gama de amenajări interioare: instalații sanitare/termice, vopsele/lacuri/emailuri sau electrice;
- Spirit de echipă și orientare către client;
- Cunoștințe minime de operare PC;
- Abilități de comunicare, atitudine pozitivă;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri în funcție de performanță),training-uri de vânzări și produse.
Program de lucru: L-Vi 8:00 - 18:00 și 2 sâmbete pe luna 8:00 - 14:00.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.