Decorator florar/ vanzatoare florarie

SC ANDY EVENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam decorator florar pentru magazin specializat de plante si flori taiate.
Îndemânarea obţinută prin practică îndelungată, trăirea emoţională, rafinamentul, imaginaţia, fantezia, perseverenţa şi nu în ultimul rând talentul reprezintă câteva însuşiri/ aptitudini absolut necesare unui florar – decorator.

CERINTE

- comunicarea eficienta cu alţi membri din cadrul echipei, diferiţi clienţi, producători şi comercianţi de flori.
- intretinerea corespunzatoare a florilor si plantelor din magazin
- realizarea aranjamentelor florale
- autoinstruirea şi integrarea proprie în cadrul unor forme de perfecţionare în vederea creşterii calităţii rezultatelor muncii.

BENEFICII OFERITE

- salarizare fixa- bonusuri periodice
- mediu de lucru placut, nestresant
- acces la informatie si perfectionare continua

DESCRIEREA FIRMEI

Florarie non stop- livrari de flori la domiciliu non stop.